Školní družinka ani v omezeném provozu nezahálí. Paní vychovatelky s dětmi uskutečnily dlouho připravovanou návštěvu městské policie. Na nádvoří bystřického zámku strážníci - paní BC. Barbora Kociánová a pan Tomáš Kukačka připravili dvě stanoviště, kde se děti dozvěděly vše o bezpečné jízdě na kole, zopakovaly si důležité dopravní značky a telefonní čísla záchranných složek pro případ nějakého problému. Také měly děti možnost prohlédnout si služební auto, lékárničku s novým defibrilátorem, sadu pomůcek na odchyt zvěře, spoustu věcí, které má strážník na svém opasku a neprůstřelnou vestu.

Na závěr děti obdržely spoustu dárečků, z kterých měly velkou radost. Již po příchodu začaly vybarvovat omalovánky, které také dostaly.

Strážníkům děkujeme za výbornou spolupráci v letošním školním roce.