Haló, haló, zpráva pro všechny, které zajímala cesta malého medvídka Lumpíka napříč naší republikou. Můžeme vás sdělit, že medvídek dorazil do své domovské družinky v Ostravě Porubě ve čtvrtek 20. června odpoledne. Děti v družince pro něj připravily velkou uvítací párty. V pátek pak Lumpík předal dětem ve škole vysvědčení, sám také jedno obdržel a hurá na prázdninky. Dnes už mají všichni ve škole první prázdninový den, skončili o týden dříve, jejich školu čeká velká rekonstrukce. A protože paní učitelky a paní vychovatelky záviděly, že ony si Lumpíčka neužily, čekají našeho plyšového kamaráda krásné prázdniny. Bude cestovat po dovolených s pedagogickým sborem z Ostravy. Všem přejeme krásné zážitky.

Kdo chce vědět o Lumpíkovi víc, má možnost na facebooku - Lumpíkovo cestování družinkami napříč ČR