Dílničky s p. Drozdovou

Ve školní družině nabízíme dětem řadu aktivit, které podporují jejich tvoření, zručnost a rozvoj fantazie. Jednou z nich jsou dílničky s p. Kateřinou Drozdovou. Paní Kateřina byla u nás v družince již 3x. Seznámila děti s novou technikou práce s papírem. Pomocí vlastního stroje BIG SHOT s námi vyráběla vánoční přáníčka, dárkové krabičky a taštičky a dnes to byly přáníčka pro maminky k svátku.

Jak svou dnešní práci s dětmi maminka popsala?

„Na začátku si děti zkusily práci s BIG SHOTEM, zjistily, že zatočit kličkou není žádná legrace, pořádně si mákly. Pak jsme se pustili do výroby přáníčka. Použili jsme spoustu šablon na výrobu kytiček, vyřezávali jsme je ze starého notového papíru. Potom jsme si do kytek udělali dírku, vložili pestíky, slepili a kytky byly hotové. V ovále jsme si obtiskli razítko panenky a vybarvili ji. Okraje přáníčka jsme si udělali patinou. No a pak jsme vše dali dohromady, slepili, přidali okrasné kamínky a hurá, bylo hotovo. Dětem se práce dařila, všichni byli moc šikovní a

doufáme, že se budou přáníčka maminkám líbit.“

 

Paní Drozdové děkujeme za její vstřícnost a obětavost, těšíme se na další setkání.