Ahoj, jsem medvídek LUMPÍK.

Bydlím u dětí ve školní družince na ZŠ I. Sekaniny – Ostrava Poruba.

Moje paní vychovatelka Silvie Palkovská se s dětmi rozhodla, že mě pošlou na výlet.

Oslovila paní vychovatelky ve školních družinách po celé ČR a dohodla mi 50 návštěv. Cestovat jsem začal začátkem února a doufám, že se mi podaří do konce školního roku vrátit se za dětmi domů.

Cestuji hlavně poštou, v papírové krabici, ale někdy se mi podaří cesta autem a osobní předání. V každé družince si pobudu 1-2 dny a pokračuji dál. Všude si pro mě připravují zajímavý program a dostávám spoustu dárečků a obrázků od dětí. Děti mou cestu sledují na internetu, značí si ji na mapě a díky mně se dozvídají spoustu informací o městech a památkách v naší republice.

 

Do školní družinky KAŠPÁRCI v Bystřici pod Hostýnem, bych měl dorazit někdy v polovině června. Kašpárci se na mě těší už nyní, sledování mé cesty je pro ně super aktivitou k celoroční hře „Máme rádi Česko“.

Přicestovat mám k nim ze školní družinky z Prostějova a dál se pak vydám do Vsetína – ZŠ Sychrov.

Určitě paní vychovatelka od Kašpárků připraví reportáž a fotečky z mé návštěvy a vy se budete moci podívat, jak jsem si to s dětmi v Bystřici pod Hostýnem užil.

Musíte si na to ale chvíli počkat, ještě mě čeká spousta kilometrů a mnoho zážitků.

 

                                            Váš medvídek LUMPÍK