Pozvánka do divadla

Není snad nikdo, kdo by neznal čtveřici nerozlučných kamarádů - dobrosrdečnou a důvtipnou hospodyňku Fifinku, trochu roztržitého, ovšem geniálního vynálezce profesora Myšpulína, často ustrašeného, ale oddaného kamaráda a vtipálka Pinďu a samozřejmě, nemotorného siláka Bobíka, který spolu s Pinďou neustále vymýšlí jednu lotrovinu za druhou. Ano, správně. Je to Čtyřlístek!
A právě jejich dobrodružství můžete vidět v novém představení pražského Divadla D5.

Vážení rodiče,
školní družinka vám nabízí možnost navštívit toto divadelní představení - „Čtyřlístek a talisman moci“ v divadle Metropol Olomouc.
Představení se koná v sobotu 23. března v 15.30 hod.
Délka představení: 60 min.,
(hraje se bez přestávky),vhodné pro děti od čtyř let.
Cena vstupenky - 140,- Kč.
Doprava do divadla je zdarma, hradí ji Spolek rodičů při ZŠ TGM Bystřice pod Hostýnem - moc jim tímto děkujeme.
Zájem prosím nahlaste u p. vychovatelek co nejdříve, vstupenky se prodávají již nyní a je o ně velký zájem. Těšíme se na setkání s vámi.