V prosinci jsme se účastnily fotbalového turnaje na hale Sušil. 

 

Sestava: holky ze 7.tříd  Vendula Pálková, Julie Hošťálková. Z 8.tříd Nikola Mikovová, Rozálie Miškayová, Natálie Porazilová, Natálie Smolková, Johana Gomolová, Jana Šablaturová, Nikola Perutkova  Barbora Macháčová a z 9. tříd Tereza Radoušová, Julie Zapletalová, Veronika Dvorníková.

 

Po prvním prohraném zápase jsme si řekly, že už to nemá smysl, ale v druhém zápase jsme spojily síly a porazily soupeře. Měly jsme 1 prohru, 1 remízu a 4 výhry. Tím pádem jsme musely zopakovat zápas proti Holešovu a společnými silami jsme všechno vyhrály!

 

Umístily jsme se na nejvyšším možném místě z 8 týmů.  A doufáme, že příští rok zopakujeme též 1. místo. A tímto chceme poděkovat paní učitelce Beátě Kolářové za to, že s námi celou dobu trénovala a že nás ve všem podporovala.

 

Nikola Mikovová 8. B