Informace pro rodiče budoucích prvňáků

Vážení rodiče,

Vaše dítě se zanedlouho stane žákem naší školy. Dovolte nám, abychom Vás touto cestou informovali o tom, co je třeba během následujících měsíců budoucím prvňáčkům připravit.

 

Pro děti můžete nakoupit a připravit  již o prázdninách:

Aktovku, pouzdro, pravítko 20 cm, gumu, strouhátko, plastové desky na sešity a učebnice A4 (doporučujeme z důvodu, že jsou lehčí), složky - desky na písmena i s podložkou na skládání, průhlednou folii A4, A5, uzavíratelný  plátěný  pytlík  na lavici na výtvarné potřeby, zástěrku nebo triko na malování +hadřík, cvičební úbor v látkovém pytlíku (tričko, kraťasy, ponožky a sportovní obuv – ne černou podrážku), přezůvky s pevnou patou v látkovém pytlíku, ručník s poutkem

 

Děti dostanou od školy zdarma:

Učebnice, písanky, písmena, číslice, 3 tužky, pastelky, voskovky, nůžky, lepidlo, vodové barvy, 2  štětce, kelímek na vodu, igelit na lavici, modelínu, barevné papíry, úkolníček, rozvrh hodin, svačinkový box.

 

Informace o ostatních pomůckách, vhodném peru a obalech na sešity obdrží rodiče na 1. třídní schůzce.

 

Všechny věci včetně venkovní obuvi dětem označte, abychom se vyhnuli výměnám a zbytečným nedorozuměním. Děkujeme.

 

Školní družina

Školní družina je určena v příštím školním roce především pro žáky 1. a 2. tříd. Přihlášku a informace o školní družině naleznete na stránkách školy www.zsmasa.cz (Ke stažení) nebo je obdržíte první školní den.

Pravidelná činnost školní družiny začíná v úterý 4. září v 6.00.


Školní jídelna

Informace o školní jídelně a přihlášku ke stravování naleznete na stránkách školy (Školní jídelna, Ke stažení).

Vyplněnou přihlášku odevzdejte prosím v kanceláři jídelny (vstup od hasičů)  v srpnu. 

 

Rozdělení dětí bude vyvěšeno na dveřích jednotlivých tříd první školní den.

 

Přejeme Vám i dětem příjemné prožití prázdnin, těšíme se na setkání a budoucí spolupráci.

 

Slavnostní zahájení školního roku 2018/2019 se uskuteční v pondělí 3. září 2018 v 7.45 hodin v prvních třídách.