Předvánočních programů je poslední dobou tolik, že jeden neví, kam dřív skočit. Přesto k těm nejoblíbenějším patří akce pořádané školami, neboť se na nich podílejí samy děti.

Povinná příprava vánočních besídek? Kdepak, na bystřické ZŠ TGM  se chtěli skutečně vánočně naladit, bez stresu, dobrovolně, se zapálením. Syndromem vyhoření tu prvostupňoví učitelé rozhodně netrpí. Sami  přišli s nápadem uspořádat první Vánoční ladění s folklorním představením a premiérou divadla. Notoricky známého Mrazíka nacvičili třeťáci v režii maminky V. Králové. To byla zároveň první zatěžkávací zkouška pro nově opravenou tělocvičnu, ke vstupu na palubovku bylo připraveno tři sta návleků, a ještě pochybělo.

„My to snad všechno prodáme!“ divily se děti z kroužku Tvořílek, jak šly jejich výrobky na odbyt. Fronta stála také na vánoční punč v dětské verzi. Školní jídelna se převlékla do vánočního, melodiemi doladil atmosféru Jakub Tichý. Vánoční ladění příjemně překvapilo.

Všechny fotky zde : https://www.rajce.net/a14780254

-emi-