Srdečně zveme všechny milovníky ptactva a přírody na netradiční pojetí akce
                                                                                                                     „Vítání ptačího zpěvu.“

V letošním roce společně navštívíme nově zrekonstruovanou ornitologickou stanici ORNIS v Přerově.

Celým areálem nás provede a přidá svůj odborný výklad zaměstnanec Ornisu a zároveň náš dlouholetý spolupracovník, ornitolog – pan Martin Vymazal.
Navíc nám předvede odchyt a kroužkování ptactva, provede nás nově upravenou zahradou a předvede nám záchytnou stanici s dočasnou péčí o zvířata.
Aby byla prohlídka pro děti více zajímavá, bude pro ně připravena “ Hledačka PTAČÍ DŮM - prohlídka ORNIS s návštěvnickým listem s plněním úkolů.
V letošním roce slaví 120. výročí založení park Michalov, který se nachází v blízkosti Ornisu, dle zájmu se můžeme společně projít parkem i s výkladem.

Akce se uskuteční v sobotu 15. června 2024, doprava do Přerova je individuální.
Sraz v 9.30 hod přímo u Ornisu - adresa: Bezručova 10, 750 02, Přerov, GPS Loc: 49°27'34.167"N, 17°27'41.415"E

Vstupné: Stálá expozice                                                                       Sezónní výstava – park Michalov
80 Kč plné vstupné                                                                                               60 Kč - plné vstupné
40 Kč vstupné se slevou*                                                                                    30, Kč - vstupné se slevou

150 Kč rodinné vstupné (2 dospělí, až 3 děti)
                                                                                                                              ( účast na výstavě dle zájmu)

Platba je možná v hotovosti nebo platební kartou. Tel. kontakt - 605 83 20 31- Kukačková H.

Přidejte se na tuto akci k nám, moc se na vás všechny těšíme.😊