65. let, to už je nějaký věk a přitom na to vůbec nevypadají. O kom, že to mluvíme? O malých modrých trpaslíčcích – ŠMOULÍCÍCH.

S dětmi v družince jsme se tento týden přenesli do jejich kouzelného pohádkového světa a oslavili jejich krásné výročí spoustou aktivit.

Děti výtvarně zpracovaly šmoulí vesničky, vyrobily si masky na zábavné odpoledne a plnily různé úkoly – spojovačky, doplňovačky, hledání rozdílů, aj. Společně jsme zhlédli několik pohádek a poslechli si spoustu písniček, na které jsme se naučili krátké tanečky.

Šmoulování v družině jsme ve středu ukončili zábavným odpolednem. Nechyběl tanec, soutěže, hry  a zpívání. Také nás přišel navštívit GARGAMEL. V pohádce je to zlý čaroděj, který Šmoulům ubližuje, ale ten náš byl moc hodný, dokonce se s dětmi i vyfotil a přinesl jim figurky šmoulíků a sladké dobroty.

Šmoulování v družině jsme si moc užili a teď hurá na podzimní prázdniny.

Moc si je děti užijte.