Ples v květnu, proč ne? Jiná možnost ani nebyla, tradiční, už 24. Společenský ples, který pořádá spolek rodičů při ZŠ TGM,  se prostě musel konat, byť v opožděném termínu. Na jeho kvalitě to však neubralo.

„Myslím si, že to byla akce roku. Úžasné, užívala jsem si každý jeden okamžik. Nádherná a uvolněná atmosféra. Nikdy na ten večer nezapomenu,“ prozradila deváťačka Aneta Janovská. Skvěle secvičená polonéza, vytrénovaná  v hodinách  tělocviku, zahájila taneční maratón. Bouřivý potlesk všechen ten stres a napětí deváťáků odplavil a dal jim pocit volnosti a úlevy. Také, na rozdíl od zimního plesu, jsou teď už všichni přijati na střední školy - a to byl přece důvod k radosti.

„Tolik šťastných, nadšených a spokojených mladých i dříve narozených pohromadě jsem snad ještě neviděla. Výborné kapely, které nenechaly návštěvníky ani na chvíli sedět a odpočívat, a všichni toho patřičně využívali. Sál byl stále plný tančících,“ pochvalovala účastnice Alena Macková.

Děkujeme Spolku rodičů, že tuto tradici udržují.

Eva Mikešková